Kąpiel w dźwiękach mis i gongów – muzyka dla duszy

with Brak komentarzy

Kapiel w dźwiękach mis i gongów Poznań Grunwald

21 luty 2016 - niedziela godz. 17:00 -

koncert nie tylko relaksacyjny...

- Zapraszamy w niedzielne popołudnie na koncert relaksacyjny. To na pewno! Śpiewać będą misy, swoimi łagodnymi, długo wybrzmiewającymi głosami.

A z każdą, powoli wygasającą falą dźwiękową stopniowo uspokajać się będą myśli i emocje. Pojawi się pogłębiony oddech, czasem westchnienie ulgi. Będziemy słuchać całym ciałem, świadomie. Dlatego uczestników zapraszamy do przyjęcia najwygodniejszej pozycji - leżącej.

Gdy ciało będzie w komfortowej pozycji, a dźwięki będą kojąco otulać, wówczas uwaga może swobodnie powędrować. Dokąd? Zachęcam do podróży do swego wnętrza, ale to tylko zachęta.

Co tam znajdziemy? Każdy coś innego ze swego bogactwa, może to co w danym momencie jest potrzebne: wewnętrzny spokój?, przestrzeń? - odkryć jest tyle ile osób doświadczających. I w dodatku, za każdym razem jest inaczej!

Kontrapunktem do delikatnych i kojących dźwięków mis będą potężne brzmienia gongów. Gongi swym dźwiękiem wniosą moc, siłę, uwolnienie z niepotrzebnego balastu. Po ich brzmieniach znakomicie smakuje ...cisza. Tak, jak po wiosennej burzy. I tak jak po dobroczynnym deszczu, po intensywnych dźwiękach możemy odkryć w sobie przestrzeń, swobodę, nowe jakości...

Czy to już jest muzyka dla duszy? Sprawdźmy!

Zapraszam do zasłuchania się w Sobie, przy harmonizujących, choć czasem dysharmonijnych brzmieniach!

kwestie organizacyjne:

miejsce:  B.B. Joga Barbara Buller  ul. Włodkowica 22, Poznań - Grunwald

koszt: 25 zł

Koncerty są kameralne - maksimum 10 osób!

W związku z tym konieczna jest wcześniejsza rezerwacja:   rezerwuję miejsce!

telefonicznie - +48 604 488 023 lub

mejlowo - koncert@gramis.eu

Chcemy zapewnić wygodę i kameralność.

 

Na sali są dostępne koce oraz maty. Można przybyć ze swoim kocem / śpiworem / ulubioną poduszką - ważne, żeby było wygodnie.

Na salę wchodzimy bez obuwia.

Prosimy również o wygodny strój.

mapka:

B.B. Joga Barbara Buller

ul. Włodkowica 22, 60 - 334 Poznań - Grunwald