Kąpiel w dźwiękach mis i gongów Poznań Gramis Ewa Bruss-Kwiatkowska

- Zapraszam w niedzielne popołudnie w podróż do źródła spokoju. Do odkrycia go we ...własnym wnętrzu. Przewodnikami na tej "szybkiej ścieżce" do spokoju będą delikatne dźwięki mis skontrapunktowane z mocnymi brzmieniami gongów.

Powoli wygasające fale dźwięków ułatwią stopniowe uspokajnie się myśli i emocji. Może pojawić się pogłębiony oddech, czasem westchnienie ulgi. Będziemy słuchać całym ciałem, świadomie. Dlatego uczestników zapraszamy do przyjęcia najwygodniejszej pozycji - leżącej.

Kąpiel w dźwiękach mis i gongów to także okazja doświadczenia potężnego brzmienia gongów. Gongi swym dźwiękiem wniosą moc, siłę, uwolnienie z niepotrzebnego balastu. Po ich brzmieniach znakomicie smakuje ...cisza. Tak, jak po wiosennej burzy. I tak jak po dobroczynnym deszczu, po intensywnych dźwiękach możemy odkryć w sobie ...Siebie.
 

Zapraszam do zasłuchania się w Sobie, przy harmonizujących, choć czasem dysharmonijnych brzmieniach!

prowadzenie

kiedy i gdzie?

wybrane niedziele

Najbliższe terminy:

17 września 2023 r., niedziela godz. 17:00 i 19:00

miejsce

B.B. Joga

ul. Włodkowica 22, Poznań - Grunwald

Prosimy o przybycie ze swoją matą, kocem / śpiworem / ulubioną poduszką - ważne, żeby było wygodnie.

Na salę wchodzimy bez obuwia.  Prosimy również o wygodny strój.

kameralnie

Koncerty na misy i gongi, które prowadzę, są kameralne.

W związku z tym prosimy o wcześniejsze wykupienie biletów - po dokonaniu rezerwacji opłacenie przelewem na podany podczas rezerwacji numer konta.

Na sali są do dyspozycji koce, można przynieść swoją matę, koc bądź coś miłego do okrycia się, poduszkę lub coś pod głowę - jeśli lubisz. Na salę wchodzimy bez obuwia. Warto mieć wygodny strój.

bilety

rezerwacja

udział: 50 zł (od osoby)

telefonicznie - +48 604 488 023 lub

mejlowo - koncert@gramis.eu

Po dokonaniu rezerwacji bilet należy wykupić dokonując płatności przelewem na konto Gramis podane podczas potwierdzenia rezerwacji.

mapka

B. B. Joga

ul. Włodkowica 22, 60 - 334 Poznań - Grunwald