Ewa_i_Gong_biale_tlo_800Z wykształcenia jestem kulturoznawcą, a z pasji – terapeutką Masażu Dźwiękiem według metody Petera Hess’a®. Uczestniczyłam w rozpowszechnianiu tej metody pracy z dźwiękiem od końca lat 90tych, podczas pierwszych wizyt Petera Hess’a w Polsce.

Dźwięki mis na tyle mnie zauroczyły, że w latach 2002-2003 przeszłam pełen cykl szkoleń uprawniający do prowadzenia terapii dźwiękiem według metody Petera Hess’a®. A w latach 2003 – 2005 uczestniczyłam w warsztatach pracy z dźwiękiem i terapii dźwiękiem u różnych prowadzących, w tym u Elizabeth Dierlich, Peter Hess’a.

Spotkanie z Mistrzem Gongu – Don’em Conreaux podczas jego pierwszej wizyty w Polsce w 2004 i udział w „Gong Master Training” otworzyło mnie na nowe dźwiękowe przestrzenie jaką jest gra na gongu.

 

W trakcie kilkunastu lat mojej przygody z misami i gongami prowadziłam i współprowadziłam:

  indywidualne masaże dźwiękiem mis

  grupowe koncerty i sesje relaksacyjne w Poznaniu min. w Babilądzie, w Szczecinie oraz Bydgoszczy

  jako GongWomen – wraz z koleżanką – prowadziłam koncerty oraz sesje relaksacyjne w Poznaniu i Szczecinie (2007-2008)

  warsztaty poświęcone popularyzacji terapii dźwiękiem mis i gongów wraz z sesjami relaksacyjnymi w ramach Festiwalu Rozwojowo-Rozrywkowego PROGRESSteron w Poznaniu w latach 2006 – 2008 nr 10, 11 i 13, 14 i 16 w Poznaniu i w Bydgoszczy.

  wykłady i prezentacje o terapii dźwiękiem m.in.: w Bibliotece Ekologicznej w Poznaniu, w winiarni Chimera w ramach spotkań „Kobiety w środę wieczorem”, w Centrum Kultur Azjatyckich “Mandala” w Poznaniu

  akcję Misy i Gongi dla Tybetu w kwietniu 2008

  „Kąpiele w dźwiękach mis i gongów” grupowe sesje relaksacyjne podczas różnych rozwojowych warsztatów w Domu pod Lipą, Silna Nowa

  koncert na misy i gongi w ramach Tygodnia Tybetańskiego w domu Kultury Stokrotka w Poznaniu (marzec 2014)

  koncerty relaksacyjne pt „Kąpiel w dźwiękach” w Grocie Solnej GALOS w Poznaniu (2008 i 2015-2016)

 

Zapraszam do posłuchania dźwięków mis i gongów całym sobą!